Видяхме първата графити изложба в Бургас
Автор: Валентин Емануилидис - участник и доброволец @фестивала
Първата може би изложба в Бургас, в която бяха включени графити платна се състоя във Флората в третия ден на фестивала "Включи града" . Бургаският графити артист Raveo показа пред присъстващите на хипхоп шоу във Флората своите платна. Къде изцяло в графити стил, къде само повлияни от това изкуство, творбите на Raveo символизират обичта към създаването. Платната включват анимационни герои, графити надписи и дори 3D елементи. Raveo продължава да твори и скоро можем да очакваме от него и нови платна.







.jpg)



Този сайт е създаден в рамките на проект на Община Бургас "Завръщане в Бургас: минало, настояще и бъдеще",